1 0 3000 0 300 120 30 https://mytelefon.pl 960 0
site-mobile-logo
site-logo

Czy można kupić dobry smartfon do 1500 złotych?

Jeśli można wydać na zakup telefonu 1500 złotych można pozyskać naprawdę dobre modele. Na rynku smartfonów bez problemu będzie można wybrać produkty o optymalnej wydajności, posiadające rozbudowane zaplecze komunikacyjne czy pozwalający realizować wysokiej jakości zdjęcia aparat. Jaki model? W cenie […]

Jeśli można wydać na zakup telefonu 1500 złotych można pozyskać naprawdę dobre modele. Na rynku smartfonów bez problemu będzie można wybrać produkty o optymalnej wydajności, posiadające rozbudowane zaplecze komunikacyjne czy pozwalający realizować wysokiej jakości zdjęcia aparat.

Jaki model?


W cenie 1500 złotych można znaleźć wiele modeli telefonów najbardziej uznanych producentów. Dodatkowo smartfony z najlepszym aparatem do 1500 można znaleźć nawet w ramach promocji. W ten sposób można dodatkowo oszczędzić, a jednocześnie pozyskać posiadający doskonałe parametry model smartphona.

Xiaomi


Marka Xiaomi to między innymi model Mi 9T z ekranem AMOLED o przekątnej 6,39 cala. Smarpthone zapewnia dobrą jakość panelu IPS oraz podwójny aparat P20.
Drugim modelem Xiaomi, który warto brać według xiaomi serwis warszawa pod uwagę jest Mi 8 z uznawanym za dobry aparat podwójny z ekranem AMOLED. Do tego dochodzi wyświetlacza 6,21 cala działający również w rozdzielczości Full HD+.

Huawei


Wśród telefonów marki Huawei można wziąć pod uwagę modele P30 Lite i P20. W telefonie P20 można korzystać z ośmiordzeniowego procesora oraz 4 GB RAM. Do monochromatyczny aparat P20 i 12 MP. W modelu P30 Lite spotkamy się z ekranem 6,15 cala z rozdzielczością Full HD. Do tego wyświetlacz to, aż 84% procent frontu telefonu. Dodatkowo telefon z dobrym aparatem do 1500 zapewnia potrójny aparat.

OPPO Reno 2Z


Wrażenie niewątpliwe może zrobić na użytkownikach model OPPO Reno 2Z. Ekran AMOLED bez skaz i mający 6,5 cala. W telefonie dostępna jest też kamerka selfie, aparat 40 MP oraz dobra specyfikacja.

Realme X2


Ten model można pozyskać w sklepie producenta, choć nie jest dostępny w Polsce. 8 GB RAM i aparat z sensorem 64 MP są w stanie spełnić oczekiwania nawet wymagających użytkowników.

Meizu 16th


Mający 6 cali panel AMOLED jest podstawowym atutem telefonu. To również smartfon z dobrym aparatem do 1500, która zapewnia podwójny aparat 12 MP i 20 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Do tego dochodzi bardzo żywotna bateria.

Apple iPhone 7


Popularna marka z jabłuszkiem nadal wspiera iPhone 7. Najnowsze aktualizacje są, więc zapewniane. Telefon jest kompatybilny i można go pozyskać naprawdę tanio.

Kupno smartfona
Next Post
Zalanie telefonu. Ja...
0 Comments
Leave a Reply